Přejít k hlavnímu obsahu

Prohlášení o přístupnosti

Obec Kněžice se zavazuje k zpřístupnění svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Toto prohlášení se vztahuje na internetové stránky obec-knezice.cz 
Děláme vše, co je v našich silách, abychom zabezpečili, že všechny informace a služby na našich webových stránkách jsou přístupné v souladu s uvedenými zákony, včetně dodržování standardu WCAG 2.1, úrovně AA.

Doporučená nastavení prohlížeče

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné pro alternativní prohlížeče a 
pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je třeba použít systémových nástrojů, které jsou dostupné v nastavení prohlížeče.

Informace prezentované v dalších formátech

Na našich webových stránkách jsou informace poskytnuty i v podobě dokumentů formátu PDF, DOC(X) a XLS(X). Tyto formáty jsou použité z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje.

 Kontakt na správce internetové prezentace

V případě, že byste narazili na obsah, který se jeví jako nepřístupný, prosíme, kontaktujte nás. Jsme otevřeni vašim návrhům a stále se snažíme vylepšovat přístupnost našich stránek.

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky ohledně přístupnosti našich webových stránek, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na webmaster@obec-knezice.cz.

Děkujeme za pochopení a za vaši podporu v našem úsilí poskytnout plně přístupné webové stránky.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti a jeho aktualizace

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 10.6. 2023 a aktualizováno dne 12.7. 2023.